Pokoje do wynajęcia

Pokoje do wynajęcia dla uczniów znajdują przy szkole. Takie rozwiązanie gwarantuje oszczędność czasu i brak kosztów związanych z dojazdami. Pokoje przeznaczone są przede wszystkim dla uczniów Szkoły Wojskowej Husarz. Młodzież ma zapewnioną wszechstronną pomoc ze strony dyrekcji. Uczniowie mają zapewnione bezpieczeństwo fizyczne oraz psychiczne, a na na terenie placówki funkcjonuje monitoring wizyjny.

W naszych pokojach panuje dyscyplina wychowawcza. Rodzice są systematycznie informowani o zachowaniu dziecka. Zawsze mogą liczyć na pomoc wychowawcy oraz dyrektora szkoły w rozwiązywaniu bieżących problemów.

Pokoje dzielą się na 1-osobowe, 2-osobowe, 3-osobowe i 4-osobowe. Na każdym piętrze znajduje się łazienka i toaleta, a na całym obiekcie jest dostęp do sieci wi-fi.
Zapisy trwają cały rok, a pod uwagę bierzemy kolejność zgłoszeń. Pierwszeństwo przy zapisach mają uczniowie szkoły.

Pokoje do wynajęcia
ul. Zagłębiowska 8