loader image
logo

Husarz. Główna Wojskowa Szkoła Średnia
we Wrocławiu

ZADZWOŃ: 71 340 03 91

  • ADRES SZKOŁY:
  • UL. ZAGŁĘBIOWSKA 8
  • 52-007 WROCŁAW
logo

Husarz. Główna Wojskowa Szkoła Średnia
we Wrocławiu

ZADZWOŃ: 71 340 03 91

  • ADRES SZKOŁY:
  • UL. ZAGŁĘBIOWSKA 8
  • 52-007 WROCŁAW

Bursa

Bursa z pokojami do wynajęcia znajduje się na terenie szkoły. Takie rozwiązanie gwarantuje oszczędność czasu i brak kosztów związanych z dojazdami. Bursa szkolna jest placówką opiekuńczo-wychowawczą przeznaczoną przede wszystkim dla uczniów Szkoły Wojskowej Husarz. Młodzież ma zapewnioną wszechstronną pomoc ze strony dyrekcji szkoły. Celem bursy jest zapewnienie wychowankom bezpieczeństwa fizycznego i psychicznego.
W celu zwiększenia bezpieczeństwa na terenie placówki funkcjonuje monitoring wizyjny.

W naszej bursie panuje dyscyplina wychowawcza. Rodzice są systematycznie informowani o zachowaniu dziecka. Zawsze mogą liczyć na pomoc wychowawcy oraz dyrektora szkoły w rozwiązywaniu bieżących problemów.

Pokoje dzielą się na 1-osobowe, 2-osobowe, 3-osobowe i 4-osobowe. Na każdym piętrze znajduje się łazienka i toaleta, a na całym obiekcie jest dostęp do sieci wi-fi.
Zapisy do bursy trwają cały rok, a pod uwagę bierzemy kolejność zgłoszeń. Pierwszeństwo przy zapisach mają uczniowie szkoły.

Masz pytania? Napisz do nas.

Kontakt

Bursa Szkolna
ul. Zagłębiowska 8
52-007 Wrocław

71 340 03 91
505 506 611

sekretariat@szkolawojskowahusarz.pl

Close Menu

Formularz rekrutacji on-line

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu zgłoszeniowym w zakresie niezbędnym do realizacji procesu rekrutacyjnego oraz na otrzymywanie korespondencji dotyczącej spraw uczniowskich zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych(Dz.U. nr 133 poz.883)