loader image

Rekrutacja

Do szkoły przyjmowani są chłopcy i dziewczęta. Nauka w szkole jest bezpłatna, nie pobieramy opłat rekrutacyjnych. Przed zakończeniem roku szkolnego należy zapisać się na jeden z trzech sposobów:

Wymaganymi dokumentami rekrutacyjnymi są:

• podanie o przyjęcie do szkoły (wysyłane automatycznie przy rekrutacji on-line lub do pobrania w sekretariacie)
  • oryginał świadectwa ukończenia szkoły podstawowej
  • zaświadczenie o wynikach egzaminu ósmoklasisty
  • karta zdrowia ze szkoły
  • 3 fotografie legitymacyjne

WAŻNE: Szkoła nie bierze udziału w elektronicznym systemie rekrutacji do szkół ponadpodstawowych.

Po otrzymaniu świadectwa ukończenia szkoły podstawowej oraz zaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty należy dostarczyć je osobiście lub wysłać pocztą tradycyjną na adres szkoły.
W trakcie roku szkolnego można przepisać się z innej szkoły. Za każdym razem jest to indywidualnie rozpatrywane.

Terminarz rekrutacyjny 2022:

28.05.2022 r. (sobota) – Majowy Dzień Otwartych Drzwi
Do 03.06.2022 r. (piątek) – złożenie osobiście lub pocztą tradycyjną podania o przyjęcie do szkoły (wysyłane automatycznie przy zapisie on-line)
04.06.2022 r. (sobota)
– termin główny testu sprawnościowego (zakres testu do pobrania poniżej) oraz konsultacje sportowo-medyczne
– dostarczenie wypełnionej ankiety zdrowia (do pobrania poniżej) oraz jeżeli są orzeczenia, opinie (lekarskie, pedagogiczne, psychologiczne np. z poradni PP), dyplomy, zaświadczenia sportowe itp.
Godziny testów sprawnościowych:
8.00 – kandydaci urodzeni w styczniu i lutym
9.00 – kandydaci urodzeni w marcu i kwietniu
10.00 – kandydaci urodzeni w maju i czerwcu
11.00 – kandydaci urodzeni w lipcu i sierpniu
12.00 – kandydaci urodzeni we wrześniu i październiku
13.00 – kandydaci urodzeni w listopadzie i grudniu
15.06.2022 r. (środa) – podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów, którzy uzyskali pozytywne wyniki testów sprawnościowych
Od 24.06.2022 r. (piątek) do 01.07.2022 r. (piątek) – złożenie osobiście lub pocztą tradycyjną oryginału świadectwa ukończenia szkoły podstawowej, karty zdrowia ze szkoły oraz 3 podpisanych fotografii legitymacyjnych
02.07.2022 r. (sobota) – termin dodatkowy testu sprawnościowego i konsultacji sportowo-medycznych dla kandydatów, którzy z przyczyn niezależnych nie mogli przystąpić do testu w terminie głównym
Od 08.07.2022 r. (piątek) do 13.07.2022 r. (środa) – dostarczenie osobiście lub pocztą tradycyjną oryginału zaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty
15.07.2022 r. (piątek) od godz. 14.00 – podanie do publicznej wiadomości listy uczniów przyjętych do szkoły

Dokumenty do pobrania:

Masz pytania? Napisz do nas.

Formularz rekrutacji on-line