loader image

Rekrutacja

Do szkoły przyjmowani są chłopcy i dziewczęta. Nauka w szkole jest bezpłatna, nie pobieramy opłat rekrutacyjnych. Przed zakończeniem roku szkolnego należy zarezerwować miejsce na jeden z trzech sposobów:

Wymaganymi dokumentami rekrutacyjnymi są:

• podanie o przyjęcie do szkoły (wysyłane automatycznie przy rezerwacji on-line lub do pobrania w sekretariacie)
  • oryginał świadectwa ukończenia szkoły podstawowej
  • zaświadczenie o wynikach egzaminu ósmoklasisty
  • karta zdrowia ze szkoły
  • 3 fotografie legitymacyjne

Po otrzymaniu świadectwa ukończenia szkoły podstawowej oraz zaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty należy dostarczyć je osobiście lub wysłać pocztą tradycyjną na adres szkoły.
W trakcie roku szkolnego można przepisać się z innej szkoły. Za każdym razem jest to indywidualnie rozpatrywane.

Terminarz rekrutacyjny 2021:

1. Złożenie świadectwa ukończenia szkoły podstawowej, karty zdrowia ze szkoły oraz 3 podpisanych fotografii legitymacyjnych – do 02.07.2021 r.
  2. Złożenie zaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty – do 16.07.2021 r.
  3. Złożenie ankiety dotyczącej stanu zdrowia (do pobrania poniżej) oraz przystąpienie do testów sprawnościowych (zakres testów do pobrania poniżej) – w dniach 19-20.07.2021 r. Termin dodatkowy (rezerwowy) testów sprawnościowych – 28.07.2021 r.
  4. Ogłoszenie listy osób, które dostały się do szkoły – w dniu 29.07.2021 r.

Dokumenty do pobrania:

Masz pytania? Napisz do nas.

Formularz rezerwacji on-line